Советы для работодателей
Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Human Experience Live

Ноябрь 10, 11:00 - 15:30

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Human Experience Live – це найбільший безкоштовний онлайн-захід SAP в регіоні Центральної та Східної Європи, з фокусом на HR-трансформацію. Незалежні HR-експерти, аналітики, а також клієнти та партнери SAP обговорюватимуть, як компанії можуть вдосконалити досвід працівників у реальному житті. Дізнайтеся, як управління досвідом (Human Experience Management) допомагає піклуватися про працівників і будувати успішне майбутнє організацій.

Робота змінюється. Старі бізнес-моделі та інструменти не відповідають новій реальності. Як HR-експерт ви повинні розуміти, які найкращі практики можуть допомогти вашим співробітникам підвищити продуктивність, впевненість і залученість під час пандемії.

Технології адаптуються до змін в роботі, яка зараз виглядає зовсім не такою, як рік тому. Виникає потреба в інноваційних інструментах. Сьогодні багато підприємств мають інтегровані хмарні рішення, які дозволяють управляти бізнесом будь-де та будь-коли.

Потреби працівників різко змінилися – від підвищення кваліфікації та перекваліфікації до охорони здоров’я та безпеки, різноманітності та інклюзивності.

Ваші клієнти теж змінюються. Важливо підготувати своїх працівників, щоб вони могли бути гнучкими у новій світовій економіці.

Відтепер світ – уже зовсім інший, ніж він був декілька місяців тому, і він продовжуватиме змінюватися. Вам як HR-професіоналу потрібно бути готовим.

Умови участі:

Участь – безкоштовна. Потрібно зареєструватися та отримати підтвердження. 

Мови заходу – українська та англійська.

Подробности

Дата:
Ноябрь 10
Время:
11:00 - 15:30
Стоимость:
Free
Веб-сайт:
https://events.sap.com/ua/hxm-live/en/home

Lost Password