Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Human Capital Forum

Ноябрь 27, 09:00 - Ноябрь 28, 18:30

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

8-й міжнародний форум з управління людським капіталом Human Capital Forum відбудеться 27-28 листопада у готелі «Хрещатик» (Хрещатик, 14, Гранд-хол на першому поверсі).

Форум проводиться вже восьмий рік поспіль. І щороку ми обираємо найбільш актуальні теми у сфері Human Resources. Подію цього року ми вирішили присвятити  культурі організацій у максимально широкому сенсі цього слова.

Основними темами цьогорічного заходу є:

— Трансформація організаційної культури: такий виклик наразі постав перед усіма компаніями, що бажають зростання та виходу на нові масштаби або ж стикаються із технологічними чи економічними викликами. Як не допустити помилок на старті, досягти швидких перемог та виплекати нових лідерів – шість зіркових спікерів поділяться особистим досвідом трансформаційних процесів

— Роботи та люди: найближчим часом штучний інтелект почне працювати в кожному офісі, і не обов’язково у вигляді рóбота. До компетенцій у сфері Human Resources Management доведеться додати Robot Resources Management.

— Особиста ефективність у нову епоху: як запобігти стресу та вигоранню – допоможуть культура щастя, правильне харчування, спорт і секс! Останньому приділимо особливу увагу у годинній дискусії з зірковими фахівцями.

— Гнучкі структури організацій: середовище, в якому працюють компанії, стрімко змінюється, тож і компаніям доводиться впроваджувати гнучку культуру, що вітає постійні зміни. Як і кому це вдалося – узнаємо з реальних корпоративних кейсів і годинної панельної дискусії

Форум призначений для власників та керівників бізнесу, директорів та менеджерів з персоналу, директорів з розвитку. Для досвідчених та тих, хто тільки починає. Для тих, хто впевнений: успіх компанії залежить від того, наскільки наполегливо та ефективно ви інвестуватимете у своїх людей, в управлінську культуру та організаційний розвиток.

Запрошуємо вас скористатися промо-кодом HCF_robota для купівлі квитка зі спеціальною знижкою 15% – лише для наших клієнтів та партнерів.

Придбати квиток можна за посиланням.

Більш детально про захід, спікерів та теми виступів можна дізнатися за посиланням.

Вартість участі: 2500 грн і 4500 грн

Подробности

Начало:
Ноябрь 27, 09:00
Окончание:
Ноябрь 28, 18:30
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/HumanCapitalForum

Место проведения

Готель «Хрещатик» (Гранд-хол на першому поверсі) ,
вул. Хрещатик, 14
Київ, Украина
+ Карта Google

Организатор

Ірина Панченко HumanCapitalForum2019, Project Manager
Телефон:
+380 (67) 449-3217
Электронная почта:
humcapforum@gmail.com
Веб-сайт:
http://www.hcf.kiev.ua/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password