Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

HR Camp 2019. Chief Happiness Officer: who is on duty today?

Июнь 14, 09:00 - 20:00

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Вже традиційно влітку rabota.ua запрошує HR-спільноту, керівників та власників бізнесу на конференцію HR Camp 2019.

14 червня, місто Одеса з неповторним колоритом, подія з винятковою атмосферою та надихаючими інсайтами, найкращі практики і розмова про актуальне та важливе для всіх нас… Кожен, хто бодай раз долучився до нашої конференції, точно підтвердить: HR Camp – це як відпочинок, тільки краще!

Питання «як бути щасливими» не нове, але як ніколи на часі. І хоч універсальної формули точно не існує, у світі VUCA це питання стоїть на порядку денному не лише держав, а й бізнесу, адже щасливий працівник – це запорука ефективності. Від залученості через місію та цінності ми перейшли до розкриття потенціалу команд, від останнього – до потужнішого емоційного зв’язку організації та людей і фокусу на створенні умов для розвитку щасливих особистостей та ефективних команд як основи успішної організації.

Отже, що може і має робити бізнес, щоб його команди почувались щасливими, попри зовнішні виклики? Що таке «відповідальне підприємництво» і чому лідери галузей вважають, що саме за ним майбутнє? Чому самоусвідомлення, а також можливість бути собою та ідентифікувати себе як частину команди лежать в основі щастя? І хто відповідає за щастя працівників в організації, якщо окремої ролі для цього ще не створено? Які вони – щасливі історії брендів і команд? Про це і не тільки ми будемо говорити із запрошеними спікерами та гостями, адже цього року ми вперше запрошуємо усіх учасників до нового для нас формату дискусії Case Snack.

Якщо ви учасник конференції, водночас хочете поділитися своєю історією про щасливих працівників та готові прокачати навички публічних виступів у форматі 5 хвилин на презентацію практичного прикладного кейсу, подавайте заявку відповідно до деталей у листі-підтвердженні реєстрації, і ставайте спікером Case Snack на нашій події.

Реєструйтеся на подію вже зараз, а щонайменше — збережіть дату в календарі вже напередодні свят, щоб не пропустити наші оновлення!

Реєстрація за посиланням.

Вартість до 31 травня включно:

для 1 учасника – 3190 грн.
для 2 учасників – 5590 грн.
для 3 учасників – 7390 грн.
4-й та кожен наступний квиток – 2 490 грн.

Вартість 1-14 червня включно:

для 1 учасника – 3 990 грн.
для 2 учасників – 7 390 грн.
для 3 учасників – 10 490 грн.
4-й та кожен наступний квиток – 3 490 грн.

Оплатити квиток можна онлайн або банківським переказом за рахунком.

Якщо ви оплачуєте квиток банківським переказом, після реєстрації наш менеджер надішле рахунок на вказану вами електронну адресу.

Практична конференція HR Camp відбудеться в межах платформи для обміну досвідом в HR-сфері від rabota.ua HR lab. HR lab включає цикл різних за форматом заходів – конференцій, тренінгів, майстер-класів, воркшопів, вебінарів. Усі івенти проходять у різних містах України за участю провідних експертів-практиків у галузі управління людськими ресурсами.

Подробности

Дата:
Июнь 14
Время:
09:00 - 20:00
Веб-сайт:
https://prohr.rabota.ua/hrcamp/

Место проведения

Gagarinn Hotel ,
вул. Гагарiнське плато, 5Б
Одеса, Украина
+ Карта Google

Организатор

rabota.ua
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/354084175233855/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password