Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Друга галузева HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE DEVELOPMENT

Май 30, 08:30 - 14:00

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Програма UKRAINIAN PORTS FORUM-2019 містить багато цікавих заходів. 31 травня в межах Форуму відбудеться друга галузева HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE DEVELOPMENT, яка, за задумом організаторів, має стати визначною подією весни в HR-ком’юніті.

Це вже друга спеціалізована конференція, яку ініціює Адміністрація морських портів України задля розвитку кадрового потенціалу галузі. Перший такий захід відбувся рік тому. Тоді HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE AGENDA була присвячена трансформації HR-функції в рамках портової реформи, сучасним глобальним трендам на ринку праці та викликала високий інтерес у портового співтовариства, банківських установ та профільних асоціацій, галузевих профспілок, державних і приватних стивідорних компаній. Спікерами виступали представники провідних консалтингових та рекрутингових компаній, Державної служби зайнятості, топ-менеджери найбільших компаній-роботодавців України: E&Y, Boyden Global Executive Search, Національного банку України, «Миронівський хлібопродукт», «Академії ДТЕК», «Портінвест».

Цього року Адміністрація морських портів України пропонує зробити наступний крок до розвитку кадрового потенціалу морських портів. HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE DEVELOPMENT буде присвячена створенню корпоративної системи управління знаннями на підприємствах портової сфери, сучасним підходам у розробці й впровадженні корпоративних програм навчання.

На конференції будуть представлені успішні кейси провідних міжнародних та вітчизняних компаній. У панельній дискусії та подальшому обміні досвідом візьмуть участь: Deloitte, Київська школа економіки (КSE), Адміністрація порту Антверпен, Офіс підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, Національне агентство України з питань державної служби, «Дельта-Вілмар СНД», НАК «Нафтогаз України», «ДТЕК», «Портінвест», «Метінвест», «Кернел» та інші компанії.

Компанія Deloitte планує провести напередодні конференції анонімне опитування учасників на тему: «Критичні компетенції та оптимальний формат навчання» та винести його результати на обговорення під час конференції.

Партнери конференції – Deloitte, Boyden Global Executive Search, Київська школа економіки (КSE), «Портінвест».

Інформаційні партнери – Rabota.ua, «Академія ДТЕК», «Порти України», «Судоходство».

Нагадаємо, що цього року Ukrainian Ports Forum в Одесі, буде тривати два дні – 30-31 травня. В рамках пленарної сесії Форуму відбудеться дискусія з представниками Єврокомісії, МФО, уряду і бізнесу щодо забезпечення сталого розвитку та вільного судноплавства в Азово-Чорноморського басейну.

З повною програмою Форуму, яка постійно оновлюється новими заходами та цікавими спікерами, можна ознайомитись на офіційній сторінці події. Організаторами Ukrainian Ports Forum 2019 традиційно виступають Адміністрація морських портів України та Центр транспортних стратегій.

Початок: 09.00 (реєстрація з 08.30).

Вартість участі: безкоштовно, за реєстрацією.

Подробности

Дата:
Май 30
Время:
08:30 - 14:00
Стоимость:
Free
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/410327109542105/

Место проведения

Готель «Бристоль» ,
вул.Пушкінська, 15
Одеса, Украина
+ Карта Google

Организатор

Ukrainian Ports Forum 2019
Веб-сайт:
https://upf.com.ua/hr.html

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password