Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

Десята бізнес-конференція PEOPLE MANAGEMENT: АТЛАНТИ ДЛЯ ТАЛАНТІВ

Травень 20

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Методом «360 градусів» сьогодні проходить перевірку вся система people-менеджменту. Бізнес, адаптуючись до змін, отримав вектор на стабільність та досягнення визначних фінансових результатів. Стійкість та результативність залежать від здатності бізнесу переоформити себе. Точніше – від здатності людей у компанії трансформувати власне мислення й розвити нові набори навичок у час, коли працювати віддалено стає новою нормою.

Сьогодні оптимальний час для аудиту компетенцій, прокачування навичок персоналу та people-менеджерів, адже life-learning, рескілінг і крос-скілінг та цифрова кмітливість лідерів стають новими цінностями корпоративної культури, а фокус на добробуті і ментальному здоров’ї команди в цифровому просторі – більше не примха, а бізнес-інструмент.

Найкраща стратегія для здобуття нового досвіду та цінних інсайтів – інтелектуальне партнерство, можливість вчитися один від одного, щоб вчасно зчитувати глобальні мегатренди та їх вплив на people-менеджмент у кожній галузі.

Запрошуємо вас до обговорення ключових HR-трендів, «антикрихких» стратегій та гнучких рішень в умовах гібридного робочого простору на десятій бізнес-конференції PEOPLE MANAGEMENT: АТЛАНТИ ДЛЯ ТАЛАНТІВ. Особливо рекомендуємо участь у конференції CEO, CHRO, HRD, HRG, L&D, TA, Total Rewards Head & Talent Leaders.

Формат: Київ та онлайн

Ключові питання бізнес-події:

  • Як трансформується роль HR-менеджера у напрямку Mission Driven & Result Oriented?
  • Як змінився ринок праці в бік віддаленої роботи та розподілених команд?
  • Як автоматизувати функції управління та розвивати цифрову кмітливість лідерів?
  • Як впроваджувати нові стійкі і зрозумілі метрики оцінки KPI і постановки ОКР?
  • Як залучати Wellbeing та D&I стратегії та підтримувати команду в ресурсному стані?
  • Як бути драйвером інновацій у розвитку reskilling, upskilling, cross-skilling?

Приєднуйтесь до бізнес-події командами, щоб пришвидшити переосмислення й розвиток нових компетенцій та мінімізувати супротив вашої команди до інновацій!

KA Groupорганізатор бізнес-подій зі смислом та драйвер трансформації мислення та процесів у новій реальності

Деталі

Дата:
Травень 20
Сайт:
https://pm.kagroup.ua

Lost Password