Поради для роботодавців

Екс-директор robota.ua Микола Михайлов приєднується до команди Pracuj Ventures

Колишній генеральний директор компанії robota.ua Микола Михайлов приєднується до команди Pracuj Ventures – першого корпоративного інноваційного фонду в Польщі, який фокусується на інвестиціях у HR-tech та корпоративні навчальні компанії.

На посаді директора з інвестицій Микола Михайлов відповідатиме за розширення портфеля фонду на українському ринку. Керуючі партнери Pracuj Ventures сприймають український ринок HR-технологій як дуже перспективний і все ще лише незначною мірою відкритий європейськими інвесторами. Саме тому фонд Pracuj Ventures готується до його інтенсивного дослідження.

Згідно з даними Outsourcing Portal, Україна може похвалитися процвітаючим технологічним сектором і багатообіцяючим полем для стартапів. За даними дослідження, проведеного N-iX у 2019 році, український ІТ-ринок збільшився вдвічі за останні чотири роки, досягнувши 184 700 ІТ-фахівців. У глобальному рейтингу екосистеми стартапів Startup Blink Report 2020 Україна зайняла 29-е місце серед 100 найбільш дружніх до стартапів країн. Таким чином, у порівнянні з 2019 роком, Україна піднялася на дві позиції, увійшовши в топ-30 екосистем світу.

«Багато українських стартапів одразу шукають можливість вийти на американський ринок, але ми переконані, що їм є місце і на європейському ринку, в тому числі і на польському. Микола відмінно знає потреби роботодавців і працівників як у Польщі, так і в Україні, тому у нього також є багато ідей для стартапів про те, які інноваційні рішення у сфері HR-технологій необхідні і мають шанс проявити себе в нашому регіоні», – каже Павло Лекс, керуючий партнер Pracuj Ventures.

Микола Михайлов майже 15 років працює з HR-технологіями, як і інші керуючі партнери фонду Pracuj Ventures – Мацей Нога і Павло Лекс (також із Grupa Pracuj). З 2007 по 2021 рік Микола був генеральним директором української онлайн-платформи для пошуку роботи robota.ua, яка належить Grupa Pracuj, а з 2014 по 2020 рік він також був членом правління Grupa Pracuj. Крім того, він виконував роль керуючого директора eRecruiter – онлайн-платформи для управління набором і базою даних кандидатів в моделі SaaS (Software-as-a-Service).

Про компанію Pracuj Ventures

Pracuj Ventures – перший корпоративний інноваційний фонд у Польщі та один із перших в регіоні Центральної та Східної Європи, який фокусується на інвестуванні в компанії, що займаються технологіями, які підтримують HR і корпоративне навчання. Місія фонду – підтримка інноваційних та масштабних проектів, які працюють на цифровому ринку HR. Pracuj Ventures інвестує в першу чергу в компанії на ранній стадії розвитку, які вже знайшли своїх перших комерційних клієнтів. Міноритарні акції, що належать фонду, гарантують незалежність стартапів при використанні потенціалу підтримки, пропонованого Керуючими партнерами і Grupa Pracuj.

У портфель Pracuj Ventures входять такі компанії, як: Gamfi, Gymsteer, Inhire.io, Kadromierz, Sherlock Waste, Wandlee і Worksmile.

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password