Поради для роботодавців

Найкращий дрес-код: долучайтеся з командами до Всеукраїнського Дня піжам 5 листопада

Всеукраїнський День піжам є однією з найбільш впізнаваних благодійних акцій Фундації Дім Рональда МакДональда, до якої щороку долучаються тисячі школярів, представників різних професій, зірок, блогерів, партнерів – небайдужих українців, що підтримують благодійним флешмобом у піжамах хворих діток і їхні родини у лікарнях.

У 2021 році День піжам проходить втретє і вже став щорічною традицією. Кожен донейт і публікація користувачів та компаній у соцмережах допомагають зібрати кошти на утримання п’яти Сімейних кімнат у лікарнях Києва, Львова, Сум, Харкова та Вінниці.

5 листопада Фундація запрошує долучитися і вас:

  • одягніть улюблену піжаму на роботу, навчання чи просто вдома
  • зробіть пост чи сторіз із хештегом #деньпіжам
  • підтримайте Сімейні кімнати в лікарнях України, внісши будь-яку суму за посиланням.

Цього року Фундація з зірками підготували дещо особливе. Лілія Ребрик, Анатолій Анатоліч, Злата Огнєвіч та Валерія Гузема запрошують українців долучитися танцювальним флешмобом. Повторюйте за нами!

Сімейні кімнати Рональда МакДональда працюють у київському «ОХМАТДИТі», Харківській, Вінницькій, Сумській та Львівській обласних дитячих лікарнях і є безкоштовними для родин з дітьми, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Тут батьки можуть перепочити, задовольнити базові гігієнічні потреби та головне – бути поруч зі своїми дітьми. За п’ять років роботи кімнати прийняли родини понад 70 000 разів.

@robotaua_official#деньпіжам

♬ оригинальный звук – robota.ua

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password