Поради для роботодавців

«Фундація Дім Рональда МакДональда»: долучайтеся до благодійної акції – всеукраїнського Дня піжам

Цього місяця розпочинається благодійна акція від «Фундації Дім Рональда МакДональда» – всеукраїнський День піжам. Це день, коли всі небайдужі підтримують діток, що знаходяться на тривалому лікуванні в медичному закладі чи просто хворіють. І ми запрошуємо приєднатися до акції українські компанії – прийти в піжамі на роботу чи провести нараду онлайн у піжамах!

Чому саме піжама? Хіба у вас вона не асоціюється з теплом і затишком? Зазвичай ми одягаємо піжаму перед сном або коли хворіємо. І лише раз на рік ми можемо одягнути піжами, щоб підтримати тих, хто хворіє, та зробити світ кращим.

Що потрібно зробити, щоб долучитися до Дня піжам:

  • зробити спільне фото у піжамах із вашими колегами в офісі або скріншот з онлайн мітингу у піжамах
  • опублікувати фото на своїй сторінці чи в соціальних мережах компанії з хештегом #деньпіжам #вдягаюбопідтримую
  • зробити донейт на будь-яку суму на сайті «Фундації Дім Рональда МакДональда»

Також підтримати День піжам можна придбавши фірмові сувеніри «Бути поруч» та насолоджуватись теплотою сімейного затишку. 

Однією з чудових тімбілдингових активностей, яка до душі партнерам Фундації, стало проведення благодійних аукціонів серед працівників. Пропонуємо провести такий і в вашому офісі. Лотами можуть бути продукція вашого бренду або сувеніри з символікою бренду. А найголовніше, що його можна провести як онлайн, так і офлайн. Відправляйте заявку на info@rmhc.org.ua і «Фундація Дім Рональда МакДональда» відправить сценарій такого заходу для вас.

А щоб ви і ваші колеги мали можливість підготуватися до Дня піжам, придбати чудові піжами, замовити фотосесію у зіркових фотографів, та дізнавалися більше про інші активності, переходьте за посиланням.

Конкурс для наймолодших

Не забули організатори акції й про найменших благодійників! Минулого року найактивніше День піжам підтримали  діти та школярі. Саме тому цього року також підготували конкурс для них.

Якщо у вас є діти або маленькі братики та сестрички – долучайте їх до Дня піжам! Потрібно зробити фото у піжамі, викласти його в Facebook чи Instagram із хештегом #деньпіжам і #вдягаюбопідтримую та тегнути сторінку «Фундації Дім Рональда МакДональда» (@rmhcukraine). Серед тих, хто збере найбільшу кількість лайків під постом, організатори розіграють подарунки від партнерів. Результати розіграшу будуть оголошені 1 грудня, а подивитися, які подарунки чекають на учасників конкурсу, можна тут.

Вдягай піжаму – підтримай діток!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password