Поради для роботодавців

Березневі спроби: топ стажувань для HR-початківців

Редакція ПроHR підготувала добірку стажувань для амбітних та талановитих кандидатів, які готові зробити перший крок до успішної кар’єри в HR. Якщо ви студент, випускник, не маєте досвіду роботи (або маєте мінімальний), пропонуємо ознайомитися з пропозиціями. 

HR Trainee в Colgate-Palmolive (Київ)

Транснаціональна компанія з виготовлення засобів гігієни запрошує на стажування. Серед вимог до стажистів: можливість працювати повний робочий день; англійська – Upper-Intermediate; здатність швидко навчатися; вміння працювати з мінімальним контролем. Пропонується: дружна команда та підтримка менеджера; можливість працювати як в офісі, так і вдома; гнучкий робочий час; можливість дізнатися більше про HR та FMCG-бізнес; ініціювати цікаві проєкти; пакет бенефітів та зарплата на рівні ринку.

Стажистрекрутер (Researcher) у Crazy Panda (Запоріжжя)

IT-компанія шукає стажистів. До обов’язків входитиме: здійснення пошуку, підбору та оцінки кандидатів на відкриті вакансії компаній, клієнтів компанії за кордоном; публікація вакансій на європейських job site; ведення бази резюме. Вимоги: досвід роботи в рекрутингу не потрібен – компанія пропонує навчання; навички роботи на ПК; комунікабельність, доброзичливість, активність, грамотна мова, орієнтація на результат, високий рівень самоорганізації; рівень англійської – середній. Умови: можливість працювати як в офісі, так і віддалено; прозора система винагороди.

IT-recruiter (Trainee/Junior) в ITExpert (Київ)

Рекрутингове агентство шукає в команду рекрутера. Основне завдання на позиції – пошук кандидатів на вакансії за заданими критеріями та управління внутрішньою базою кандидатів. Очікується: розуміння роботи в IT-рекрутингу та велике бажання розвиватися у цій сфері; готовність вчитися та швидко сприймати матеріал; протягом першого місяця роботи потрібно освоїти техніку пошуку інформації та ресурсів у рекрутингу; до кінця першого місяця роботи – навчитися складати листи та опис вакансій.

Переваги стажування: компанія пропонує навчання з нуля; вільний доступ до бібліотеки компанії, яка постійно поповнюється; можливість відвідувати тематичні заходи; вільна форма одягу; дружний та добрий колектив; офіс біля метро.

Administrative/HR-assistant у FAO Ukraine (Київ)

Продовольчо-сільськогосподарська організація запрошує в команду. Вимоги: освіта: адміністрування, економіка, фінанси, соціальні науки тощо; три роки відповідного досвіду в адміністративній та службовій роботі; англійська – рівень С1; вільна російська та українська мови; добре знання програм MS Office, інтернету та вміння користуватися офісною технікою; знання програм для бухгалтерського обліку та інших інформаційних систем; без шкідливих звичок.

Молодший HR-спеціаліст (стажист) у CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Світовий лідер у галузі виробництва будівельних матеріалів запрошує взяти участь у міжнародній «Програмі стажування 2021-2022». Програма розрахована для студентів III-VI курсів ВНЗ та випускників (3 роки після випуску) та гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю. Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський), тривалість – 1 рік. Вимоги до кандидатів: вища освіта/етап завершення навчання; мобільність в межах України і не тільки; прагнення розвитку.

Пропонується: офіційне працевлаштування за спеціальністю та зарплата; оренда житла у м. Кам’янець-Подільський (для іногородніх); корпоративний розвіз до/з місця роботи; супровід керівника, ментора та працівників компанії; навчання та тренінги (зовнішні та внутрішні); корпоративні курси англійської; відрядження на підприємства компанії в Одесі та Львові; можливість подальшого працевлаштування в компанії (після успішного проходження стажування).

IT-researcher/Junior IT-recruiter в AB Soft (Одеса)

IT-компанія запрошує в команду. Необхідні: відмінні навички усного та письмового спілкування; базові знання та розуміння українського ринку ІТ; знання методів пошуку; випускник курсів ІТ-підбору (буде перевагою); увага до деталей; багатозадачність; англійська – Intermediate. Портрет ідеального кандидата: сильні навички міжособистісного спілкування; проактивна та орієнтована на результат людина; навички роботи в мережі; гарне почуття гумору.

Умови: робота в добре організованій професійній команді; цікаві та складні завдання, можливості для самореалізації та кар’єрного росту; корпоративні навчальні програми, курси англійської мови у робочий час; 4 тижні оплачуваної відпустки, оплачуваний лікарняний; медичне страхування; комфортні умови роботи, офіс у центрі міста з безкоштовним підземним паркувальним місцем.

Помічник коуча з вибору кар’єрного шляху (стажування) (Київ)

Стажування полягає в тестуванні оновленої версії пізнавально-консультаційного курсу і включає зворотний зв’язок автору-розробнику: як вдається використовувати отримані знання; що і як прояснюється в розумінні того, чим займатися в житті; що зрозуміло/незрозуміло/що додати/поліпшити в презентації продукту, щоб зробити її кращою.

Особливості стажування: тестувати новий продукт-послугу в режимі онлайн; зручний графік; індивідуальна консультація; аудіокурс складається з 5 занять по ~ 1,5 години; можна без досвіду роботи (студентам, випускникам); після закінчення потрібно надати зворотний зв’язок щодо продукту; є можливість працевлаштуватися помічником коуча.

Junior Talent Sourcer + Internship у MatcHR (Київ)

Міжнародна компанія надає шанс побудувати кар’єру початківцям та ініціативним молодим людям. Є можливість почати зі стажування та вирости до професіонала в галузі рекрутингу. Кандидати будуть працювати з такими компаніями, як Booking, Mollie, Stripe, TikTok, впроваджуючи стратегії пошуку та працюючи з даними; навчатимуться 3 тижні та отримають знання з курсу «Sourcer: what I shouldn’t miss».

HR-intern/Junior HRspecialist в UMG Investments (Київ)

Інвестиційна компанія оголошує конкурс на вакансію. Очікування від кандидата: студент останніх курсів ВНЗ, проходження стажувань або досвід у функції з роботи з персоналом – додаткова перевага; просунутий рівень роботи в Excel та PowerPoint; ініціативність, креативність, відкритість, комунікабельність, грамотність, активна життєва позиція, бажання розвиватися саме в HR-функції; відповідність корпоративним цінностям (командна робота, відповідальність, висока якість); володіння англійською на рівні Intermediate і вище.

Умови: офіційне оформлення; можливості для професійного та кар’єрного розвитку; навчання коштом компанії; сучасний офіс біля метро/робота віддалено.

Recruitment Marketing Intern в Genesis (Київ)

ІТ-компанія шукає активного молодого спеціаліста. Портрет ідеального кандидата: мінімум 1 рік досвіду маркетингового пошуку/підбору персоналу або активний член студентської асоціації; знання реклами в соціальних мережах – буде плюсом; сильні комунікативні та командні навички гри; ініціатива з готовністю втілити в життя нові ідеї; організованість та самомотивованість; швидке навчання та саморозвиток; аналітичні навички та здатність приймати рішення, керовані даними.

Пропонується: унікальні можливості для навчання, включаючи різноманітні тренінги та семінари в межах компанії, доступ до цінної та великої бібліотеки, курси англійської мови та участь у ключових заходах ІТ-галузі у всьому світі; ідеальні умови роботи: офіс біля метро, безкоштовна їжа та напої в офісі, медичне страхування; компанія має професійних тренерів з футболу, баскетболу та бігу та підтримує різні спортивні ініціативи (запливи, марафони тощо).

HR Advisory Intern в Ernst & Young (Київ)

Аудиторсько-консалтингова компанія пропонує приєднатися до команди консультантів з персоналу. Шукають: інноваторів; допитливих та цілеспрямованих; інклюзивних; кваліфікація: університетський ступінь з економіки/фінансів/управління персоналом, прикладної математики/статистики; досвідчений користувач MS Excel, PowerPoint, Word тощо; вільна англійська, українська, російська (письмова та усна); попередній досвід консультування з персоналу – перевага. Пропонується: персоналізований кар’єрний розвиток; гнучкість та мобільність; конкурентна зарплата, соціальний пакет, оздоровчі ініціативи; безперервне навчання.

Junior Project-менеджер (Trainee) with Recruitment responsibilities у Stubbs (Київ)

ІТ-компанія шукає спеціаліста. Дана посада включатиме деякі обов’язки щодо підбору персоналу. Вимоги: теоретичні знання про веб-розробку та дизайн (технології, підходи);  сильні комунікативні навички; рівень англійської – Upper-Intermediate; хороші аналітичні навички. Умови: віддалена робота; зарплата на основі досвіду кандидата – 300-500$ + бонуси; можливість удосконалення професійних знань.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password