Творча відпустка: правила використання. У статті йдеться про надання творчої відпустки, право на яку мають працівники, які поєднують виконання трудових обов’язків з навчанням в аспірантурі чи докторантурі та є громадянами України й перебувають у трудових відносинах з підприємствами незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності.

Помилки під час прийняття на роботу. Розпочинаємо рубрику, матеріали якої будуть присвячені розповсюдженим помилкам, яких припускаються в роботі кадровики. У цій статті розглянуто помилки під час оформлення прийняття працівників на роботу.

Тимчасова непрацездатність у період відпустки. У статті – відповіді на запитання, як має вчинити роботодавець, якщо працівник захворів під час відпустки, як оформлюється тимчасова непрацездатність, якщо працівник перебуває за межами постійного місця проживання, тощо.

Зміна відділу в контексті переміщення. За яких обставин відбувається переміщення працівника, а за яких – переведення, як правильно розрізняти ці поняття, а також який порядок оформлення переміщення на підприємстві – у черговій статті кадрового роману.

Підзвітні кошти: правила видачі та звітування. Про те, кому, в якій сумі та на який строк видають підзвітні кошти, як правильно це документально оформити, коли підзвітна особа має за них відзвітувати й повернути залишок невитрачених коштів, – у статті.

Надбавка за престижність праці: зміни. Розглянуто нові розміри надбавки за престижність праці, яка встановлюється педагогічним працівникам.

Персонал банківської сфери. Детально про завдання та обов’язки фахівців банківської сфери – у статті.

Кадровий облік в 1С: робота з документами. У статті розглянуто оформлення прийняття працівників на роботу в конфігураціях «1С:Управління виробничим підприємством» та «1С:Управління торговельним підприємством».

Створення відділу персоналу: підстави, порядок, організаційні документи. Про порядок створення відділу персоналу, а також про оформлення відповідних організаційних документів – у статті.

Система оцінки персоналу: як обрати правильну модель. Система оцінювання персоналу на підприємстві існує завжди, але її ефективність залишається поза зоною нашого контролю. Детальніше про це – у статті.

Принципи ефективного зворотного зв’язку в управлінні персоналом. У статті розглянуто основні принципи надання зворотного зв’язку та найбільш розповсюджені помилки, які при цьому припускаються.

Більше інформації читайте в журналі «Кадровик України» №8, 2018 р.