Анонс журналу «Кадровик України» № 6, 2018

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Відсторонення від роботи. Таміла Радченко 

Поняття «відсторонення» чітко не визначено в нормативних актах, хоча КЗпП й передбачено підстави для таких дій. У той же час цей термін міститься в Цивільному кодексі України, який має опосередковане відношення до трудових відносин. Отже, в статті з’ясовано, що мається на увазі під відстороненням працівника від роботи, та розглянуто випадки, за яких відбувається відсторонення, порядок його оформлення й оплати.

Табельний облік: порядок застосування. Галина Фольварочна

Для ознайомлення з усіма нюансами оформлення табеля обліку використання робочого часу в продовженні статті розглянуто, як присвоювати табельні номери, вносити, за потреби, зміни до табеля, а також питання відповідальності в разі його заповнення, строки подання до бухгалтерії та процедуру закриття цього облікового документа.

Тимчасові та сезонні працівники: відпустки й звільнення. Ірина Красовська

У статті продовжено тему трудових відносин із сезонними та тимчасовими працівниками та з’ясовано, на які відпустки та якої тривалості мають право такі працівники, а також розглянуто порядок їх звільнення та види виплат, що здійснюються під час остаточного розрахунку.

Зразок Положення про табельний облік використання робочого часу

Програми подання звіту за формою № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці». Євгеній Губа

Функція подання звіту шляхом застосування відомих широкому колу споживачів програм для подання звітності на сьогоднішній день реалізована повністю. Для подання звіту за формою № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» можна скористатися програмою iFin, а можна використати й відому більшості підприємств програму M.Е.Doc, порядок роботи з якою й розглянуто в статті.

Перетворення строкового трудового договору на безстроковий. Галина Фольварочна

У шостій події кадрового роману на прикладі практичної ситуації, що виникла на підприємстві, розглянуто, чи вважаються аргументованими міркування кадровика щодо перетворення строкового трудового договору на безстроковий за умови, якщо працівник не погоджується продовжувати трудові відносини з підприємством.

Пенсія за вислугу років фармацевтичних працівників. Галина Мастюгіна

У статті розглянуто, за яких умов фармацевтичні працівники отримують право на пенсію за вислугу років та чи зараховується до спеціального стажу робота за сумісництвом.

Забезпечення потерпілих путівками. Світлана Щербина

У статті розглянуто порядок забезпечення потерпілих путівками для санаторно-курортного лікування, механізм компенсації витрат у разі невикористання потерпілим права на лікування чи в разі самостійного придбання путівки тощо та порядок видачі путівок для санаторно-курортного лікування.

Кадровий облік в 1С: робота з документами. Тетяна Федорова

Продовжуємо цикл публікацій, присвячених роботі в програмі 1С, а точніше в конфігурації «1С:Зарплата та управління персоналом». У статті розглянуто різні види нарахувань під час оформлення прийняття працівників на роботу в регламентованому обліку.

Персонал фармацевтичної сфери: завдання та обов’язки. Олександр Носіков

У статті розглянуто вимоги до посад деяких керівників фармацевтичної галузі, завдання та обов’язки інших працівників аптечних закладів, а також можливу організаційну структуру аптек

Talent Management: основні тренди сьогодення. Вікторія Бузник

На сьогодні тема управління талантами привертає найбільшу увагу читачів. Весь західний світ, включно з найбільшими консалтинговими компаніями, постійно публікує свої спостереження та висновки з приводу актуальної ситуації у сфері управління талантами. Тож у статті з’ясовано, що ж таке управління талантами і навіщо воно взагалі, з чого складається Talent Management, чим є управління талантами сьогодні та розглянуто основні тренди людського капіталу.

HR-аналітика в роботі менеджера з персоналу. Ірина Шуляренко

HR-аналітика –  це системний збір та аналіз інформації, пов’язаної з управлінням персоналом. Сфера її застосування досить широка: це і отримання інформації для прийняття управлінських рішень, і дані для оптимізації бізнес-процесів, і можливість виявити й усунути причину якоїсь проблеми тощо. Детальніше про це –  в статті.

Більше інформації читайте в журналі «Кадровик України» №6, 2018 р.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password