Поради для роботодавців

Поради для роботодавців

ТОП-20 можливостей robota.ua, які допоможуть швидко знайти потрібних кандидатів

13 липня 2000 року в Україні з’явився перший сайт з пошуку роботи robota.ua, а сьогодні ми святкуємо своє 20-річчя. За 20 років нас стало на 250 більше, ми приєдналися до технологічної родини UNIT.City в Києві та відкрили 5 офісів в інших містах України. А ще нам вдалося закріпити позицію лідера й стати Національним експертом ринку праці.

Все це не було б можливим без вас, наші любі партнери! Ми щиро вдячні вам за довіру та довгі роки партнерства, й обіцяємо працювати ще більш натхненно, щоб разом із вами розвивати ринок працевлаштування в Україні та виводити його на якісно новий рівень.

Чим ми можемо бути корисними для вас

Вау-профіль

За результатами наших опитувань, пошукачі звертають неабияку увагу на профіль компанії та інформацію про неї, розміщену на сайтах з пошуку роботи. Виокремити сторінку компанії серед інших та закохати в неї кандидата можна за допомогою вау-профілю. Брендовані ілюстрації, фотографії та відео, анімація або цікавий текст – обираєте ви, реалізовуємо ми. А пошукачі будуть у захваті.

Медіа у вакансіях

Змусити серденько кандидата битися швидше від погляду на вакансію допоможуть фото та відео! Медіафайли значно урізнобарвлюють її та дають змогу пошукачу дізнатися про вашу компанію трішки більше, оцінити креативний підхід та швидше зважитись на відгук.

Згідно зі свіжими опитуваннями robota.ua, це дійсно працює 🙂

Вакансії

Переваги вакансії

Ви можете показувати переваги своєї пропозиції прямо в результатах пошуку по вакансіях. Це допоможе зацікавити пошукача ще на етапі первинного пошуку. Безкоштовне навчання, бонуси та премії, знижки для співробітників або робота для кандидатів з особливими потребами – вказуйте те, що пропонуєте саме ви, та підвищуйте свої шанси на відгук від крутого кандидата.

Брендування вакансій

Розпочати знайомство пошукачів із своїм брендом роботодавця ви можете ще на етапі видачі вакансій у пошуку. Зробити це можна за допомогою логотипів та банерів компанії прямо на вакансіях. Приваблива та яскрава пропозиція збільшує шанси знайти крутого кандидата 🙂

Спідометр вакансій

З допомогою цього інструменту ви можете бачити, наскільки ваша вакансія видима в порівнянні з аналогічними вакансіями від інших роботодавців. Якщо ви хочете зробити її більш видимою – завжди можете скористатись додатковими можливостями (наприклад, гарячою вакансією).

Відгуки

Сортування відгуків

Щоб розглядати відгуки на різні вакансії було легше, ми дали можливість відсортовувати їх по окремим папкам. Це допоможе вам не заплутатись у кандидатах і швидко переглянути всі відгуки на конкретну вакансію.

Підсвічування відгуків

Миттєво виокремлювати релевантних кандидатів можна за допомогою підсвічування відгуків, які містять важливі для вакансії ключові слова. Скористайтесь пошуком за цими словами та знайдіть тих пошукачів, які вказали їх у відгуку.

Відгук без резюме

Пошукачі робітничих спеціальностей не завжди мають змогу та час, щоб надіслати вам повноцінне резюме, й через те не наважуються відгукнутись. Тому ми дали змогу таким кандидатам залишати відгук на вакансію без резюме. Якщо ви зацікавлені в таких пошукачах – оберіть таку опцію в кабінеті роботодавця й отримуйте ще більше цільових відгуків на вакансію.

Кандидати

Нерішучі кандидати

У пошуках роботи кандидат може переглянути вакансію й навіть зацікавитись нею, але через певні внутрішні бар’єри чи страхи так і не наважиться надіслати резюме. Кандидатів, які дивились вакансію, але не відгукнулись, ви також можете побачити. Та зробити перший крок назустріч, якщо вони вас зацікавили.

Релевантні кандидати

З допомогою нашого штучного інтелекту ви завжди можете подивитись, хто підходить на вакансію серед кандидатів з нашої бази резюме. Це значно полегшить та пришвидшить процес пошуку кандидатів у базі та допоможе вам виокремити фаворитів. А обирати в нас є з кого, адже на robota.ua – найбільша база активних резюме в Україні.

Пошук специфічних кандидатів

Знаходити специфічних кандидатів у базі резюме ви можете по навчальному закладу чи компанії. Якщо вас цікавлять саме ці параметри – використовуйте опцію та аналізуйте лише актуальні для вас резюме, не витрачаючи час на загальні пошуки.

Нові резюме в базі

Перед відпусткою вивчили всі резюме в базі? Не переймайтеся, після повернення ми покажемо вам нові резюме, які з’явились у нашій базі з вашого останнього візиту. Й повернення до роботи стане набагато приємнішим 🙂

Кандидати онлайн

Пошукачі, які прямо зараз знаходяться на сайті та шукають роботу, з великою вірогідністю відкриті до пропозицій та контакту з рекрутером. Тому ви можете отримати швидку відповідь у чаті або отримати бажаний відгук. Опція «кандидат онлайн» допоможе бачити їх та оперативно реагувати за необхідності.

Нецікаві кандидати

Якщо резюме кандидата, яке ви побачили в базі, точно не підходить, можна приховати його. Таким чином ви зможете розглядати інші резюме, а приховані більше не будуть заважати вашим пошукам.

Зворотній зв'язок кандидату

Зворотній зв'язок від компанії дуже важливий для кандидатів, але не завжди у рекрутера є час на те, щоб відповідати та телефонувати всім претендентам на вакансію. З robota.ua у вас є можливість запросити кандидата на співбесіду чи відмовити йому прямо у продукті, без дзвінка чи листа на e-mail. Це значно зекономить ваш час та допоможе кандидату отримати оперативну відповідь.

Пропозиції кандидату

На robota.ua ви можете запропонувати вакансію кандидату, який на неї не відгукнувся. Можливо, він її не побачив або навіть не розглядав таку можливість, а насправді дійсно підходить на цю посаду? HR-и – професійні шукачі талантів, тож ця функція допоможе вам значно прискорити та спростити процес 🙂

Дізнатися більше про кожну з можливостей, які надає robota.ua, ви можете у свого персонального менеджера. Він завжди підкаже, як використовувати можливості нашої онлайн-платформи на максимум.

Команда robota.ua бажає вам вдалих пошуків та продовжує натхненно працювати на користь пошукачів і роботодавців України!

Відгуки наших партнерів

Олексій Драган,
HR Director компанії «ЮНИК ТРЕЙД»

«ЮНИК ТРЕЙД» співпрацює з robota.ua понад 10 років. Моніторинг ситуації на ринку праці, підбір персоналу, відбудова бренду роботодавця та іміджу компанії – це ті функції, які ми постійно використовуємо.

На robota.ua ми також маємо можливість персоналізувати профіль компанії та зробити його більш привабливим для пошукачів. Яких тут, до речі, чимало: база резюме на сайті велика.

Окрім повсякденних задач, robota.ua допомагає й у вирішенні термінових. Наприклад, у нас була відкрита важлива вакансія – комерційний директор. Завдяки цій онлайн-платформі, ми отримали багато відгуків і серед них знайшли свого кандидата. Вакансія була закрита за короткий проміжок часу.

Анна Хребтань,
керівник з підбору персоналу в компанії «Таврія-В»

Компанія robota.ua - це не просто сайт з пошуку роботи. Це і платформа для самоосвіти з актуальними статтями, і проект Прозора Робота з великим функціоналом і якісною аналітикою. Тому robota.ua максимально допомагає у вирішенні як повсякденних, так і глобальних завдань. Чудово, що robota.ua - це саме те місце, в якому ми знаходимо своїх співробітників, тим самим надаючи робочі місця (у цей не простий «карантинний» час).

Як керівник відділу персоналу, хочеться відзначити великий функціонал в адміністратора блокнота, який допомагає аналізувати роботу всіх HR-ів нашої компанії.

Завдяки постійному розвитку, модернізації та діджіталізаціі сайту robota.ua з кожним роком, всі наші кейси по закриттю вакансій були успішними. Ми покриваємо потреби як у масовому підборі, так і в топ-менеджменті. Також хочеться відзначити підтримку та фідбек сайту robota.ua в особі нашого менеджера. Завжди онлайн, завжди навчить новим «плюшкам» та завжди допоможе фахівцям з персоналу. Це високий рівень роботи з клієнтами.

Завдяки успішній співпраці протягом уже довгого часу компанія robota.ua стала важливим інструментом, що допомагає вирішувати проблеми з пошуком персоналу.

Анна Піпська,
начальник управління по підбору персоналу в АТ «Універсал-Банк»

АТ «Універсал-Банк» вже 13 років співпрацює з самим продуманим та зручним сайтом robota.ua, на якому зібрані всі найкращі кандидати України. rоbota.ua – це найпотужніший інструмент, який ми використовуємо в роботі на щоденній основі для пошуку та підбору співробітників у нашу команду, в тому числі на топові позиції.

Цей ресурс допомогає нам оперативно вирішити такі глобальні задачі, як надання аналітики по ринку (банківська сфера), HR-брендування сторінки, пошук талантів.
Ми використовуємо можливості сайту трохи ширше, ніж просто розміщуємо вакансії і розбираємо відгуки. Працюємо з максимальними «фішками», які надає компанія, - розширений пошук, автовідповіді, замітки, аналітика переглядів резюме, кількість CV під розміщеною вакансією, чат, Прозора Робота, гарячі вакансії, оповіщення термінів по закінченню публікацій тощо. За допомогою rоbota.ua ми стаємо впізнаваним роботодавцем.

Завдяки цьому сайту ми знайшли багато талановитих спіробітників, які успішно розвиваються і по сьогодні в нашій компанії.

Ольга Болда,
HR Specialist компанії JE Modern‑Expo LTD

Для функціонування успішного бізнесу потрібна співпраця із надійним партнером. Для нас таким стала robota.ua ще у 2012 році. Надійний сервіс та бездоганна робота забезпечують нам стабільну роботу із кандидатами впродовж стількох років.

Команда robota.ua завжди готова надати професійну консультацію, виходячи з актуальних потреб нашої компанії. Ми пишаємося результатами спільної роботи. Сьогодні, завдяки команді robota.ua, ми маємо сотні успішних job offers та найкрутіший колектив спеціалістів.

Ми росли і розвивалися разом, пережили масштабні ребрендинги, вихід на міжнародний рівень, та ставали все кращими завдяки спільним інтересам.

Найкориснішим для нас, звісно ж, став підхід та спільне бачення – «потрібні люди у потрібному місці»! Крім цього, кожного разу цікаво слідкувати за інсайтами із ринку, зовнішньою оцінкою показників інших компаній, регіонів і нашої діяльності. Це унікальна можливість в першу чергу відчути власні зони для розвитку.

Також важливо відзначити, що з нещодавнього часу наші вакансії розміщені у корпоративному стилі, це дозволяє підкреслювати нашу індивідуальність, як роботодавця.

Для нас, як HR команди, дуже важливе відчуття надійного тилу та впевненості, що всі питання із відкритими вакансіями будуть вирішені. Ми можемо назвати стоні пам'ятних кейсів, прожитих разом, адже кожна закрита вакансія за допомогою ресурсу полегшує нашу роботу і це – запорука успіху.

Ми й надалі хочемо залишатися одним із найкращих роботодавців в регіоні, в чому нам щодня допомагає robota.ua.

Юлія Бондаренко,
Керівник сектору підбору персоналу Медичної лабораторії ДІЛА

Компанія ДІЛА співпрацює з robota.ua більш ніж 10 років, а саме з 15.04.2010 р. Цей ресурс допомагає знайти потрібних людей за короткий час, а також вирішити ряд робочих завдань.

За останні кілька років ресурс помітно розвивається. З'явилося багато корисних «Плюшок», цікаво почитати The point. Дуже зручно дивитися статистику по відгукам і результатам пошуку вакансії, завдяки цьому розуміємо, наскільки цікава наша пропозиція шукачам. Також з'явилася зручна функція заробітних плат, щоб моніторити ситуацію на ринку праці і вчасно реагувати на зміни. Але один із найважливіших моментів у роботі - це люди, співробітники robota.ua. Усі, з ким спілкувалася, були справжніми професіоналами, відповідальними й уважними менеджерами, від яких відчувається тепло і турбота про своїх клієнтів!

З огляду на те, як стрімко росла наша компанія, можу відзначити, що за останні 2,5 роки нам вдалося закрити близько 400 вакансій. Їх специфіка в компанії ДІЛА досить складна, високі вимоги до освіти і досвіду кандидатів. Нам потрібні тільки професіонали, оскільки ми забезпечуємо високу якість послуг в лабораторній діагностиці.

Можу відзначити кілька ситуацій, коли за допомогою ресурсу вдалося закрити вакансію Data Science. Ця вакансія була новою для нашої компанії і протягом місяця закрилася – кандидат вже близько року працює в нашій компанії. Успішно закривали й інші складні вакансії, наприклад, менеджер з клінічних випробувань, який також прийшов через robota.ua. У нашому відділі персоналу теж є колеги, які відгукувалися на наші вакансії, розміщені на ресурсі.

Робота рекрутерів полягає в пошуку потрібних фахівців і допомагає впорається з цим завданням сайт robota.ua. Нам дуже приємно помічати корисні зміни і поліпшення роботи сайту. У День народження компанії бажаю вам подальшого розвитку і успіху в досягненні цілей.

Ольга Волченко,
HR Director Delta Medical

Співпрацюємо з сайтом robota.ua з 2006-го, тобто вже 15 років! Всі ці роки ми були задоволені співпрацею, бо змінювались разом і разом знаходили нові можливості для вдосконалення.
Данні з резюме та вакансій ми використовуємо для аналізу заробітних плат та компенсацій кандидатів і конкурентів. До того ж співробітники Дельти – постійні читачі ресурсу ProHR, там завжди можна знайти статті на теми, що цікавлять.

Серед найкорисніших інструментів ми для себе відзначили дуже детальний фільтр відбору резюме/вакансій, за допомогою якого легко знайти потрібних кандидатів чи вакансії, що значно економить час.

Для нас robota.ua - це найкраща нагода і ідеальний канал спілкування з потенційними працівниками. За великим рахунком, робота над брендом роботодавця найбільш ефективно проходить саме на цьому ресурсі!

robota.ua надає унікальні можливості для брендування сторінки та вакансій. Ми маємо можливість розмістити максимум інформації про компанію і спілкуватися з пошукачами в режимі онлайн. Дуже задоволені, що robota.ua постійно вдосконалюється технологічно і надає максимум можливостей для креативу!